TRZECIA NIEDZIELA WIELKANOCY 14 kwietnia 2024

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Zmartwychwstały Pan Jezus, ukazując się swoim uczniom i przyjaciołom, dawał im dowody, że żyje. W przeznaczonym na dzisiaj fragmencie Ewangelii słyszymy o jednym z takich spotkań, a na kartach Pisma Świętego można znaleźć więcej takich opisów. W tę trzecią niedzielę Wielkanocy, obchodzoną w naszej ojczyźnie jako Niedzielę Biblijną, inaugurujemy w Polsce Tydzień Biblijny. Pragniemy zachęcić wszystkich Parafian do indywidualnej lektury i medytacji Biblii, by spotkać Pana, który mówi do swojego ludu.
  2. Dzisiaj przeżywamy też ustanowione przez Sejm RP na pamiątkę rocznicy przyjęcia chrztu przez księcia Mieszka I święto Chrztu Polski.
  3. Spotkanie Rady Duszpasterskiej dzisiaj o godz. 18.00.
  4. Panom Darkowi Dąbrowskiemu i Pawłowi Kojder dziękujemy za naprawienie rynien i rur spustowych na kościele, Panu Filipowi Makara dziękujemy za usługę podnośnikiem, te prace zostały wykonane w walucie watykańskiej tzn. za Bóg zapłać.
  5. Kościół sprzątały Panie: Edyta Korzeniewska, Ewelina Sadowska, Olga i Weronika Szybisty, za sprzątanie i of. 100zł dziękujemy. Bóg zapłać.
  6. O sprzątanie kościoła prosimy rodziny z Osowca.
  7. Dziękujemy za ofiary złożone dzisiaj na tacę. Bóg zapłać.