DRUGA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 14 stycznia 2024

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 1. Ewangelia dzisiejsza ukazuje nam Jezusa powołującego pierwszych uczniów, którzy uwierzyli słowu Świętego Jana Chrzciciela i chcieli bliżej Go poznać. Niech i w nas nie gaśnie chęć poznawania i zbliżania się do Jezusa: może warto zaangażować się w działalność grup i stowarzyszeń w naszej parafii, aby to pragnienie realizować…
 2. W środę, 17 stycznia, będziemy obchodzili po raz 27. Dzień Judaizmu.
 3. Od czwartku, 18 stycznia, do czwartku, 25 stycznia, trwać będzie Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. O jedność wśród swoich uczniów i wyznawców modlił się Jezus przed swoją męką i śmiercią. Niech ta modlitwa nieustannie trwa, bo podziały wśród chrześcijan to rana, która boli i osłabia świadectwo ich wiary.
 4. Trwają kolędowe odwiedziny rodzin naszej parafii. W tym tygodniu przybędziemy z modlitwą i błogosławieństwem do mieszkańców:
  • Niedziela od godz. 14.00 – ul. Lubelska i ul. Wspólna – 2 ks.
  • Poniedziałek od godz. 14.00 – ul. Kościelna i ul. Przechodnia – 2 ks.
  • Wtorek od godz. 14.30 – ul. Nowoprojektowana 1A – 2 ks.
  • Środa od godz. od godz. 14.30 – ul. Nowoprojektowana 1B – 2 ks.
  • Czwartek od godz. 14.00 – ul.: Spokojna i Stodoły – 2 ks.
  • Piątek od godz. 14.00 – uzupełnienie wizyty – 2 ks. (prosimy o zgłoszenie się tych rodzin, których nie zastaliśmy w domach, a które życzą sobie odwiedzin kapłana)
  • Sobota od godz. 9.00 – ul. Chutecka – 2 ks.
 5. Kościół sprzątali P: Zbigniew Krzanowski i Elżbieta Bisko, za sprzątanie i ofiarowany mop serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać.
 6. O sprzątanie kościoła prosimy kolejne rodziny z ul. Objazdowej.
 7. Dziękujemy za ofiary złożone dzisiaj na tacę, na potrzeby parafii ofiary złożyli: bezim. 100zł, bezim. 100zł, bezim. 200zł. Bóg zapłać.
 8. W minionym tygodniu odeszła do wieczności +Józefa Łysak l.94. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…