Zdjęcia z rekolekcji adwentowych 2023

Podziękowania od Rady Duszpasterskiej

Czcigodny Księże Karolu.

Dziękujemy Ci z całego serca za wygłoszone do nas Słowo Boże, za dary Ducha Świętego, które poprzez Twą posługę rekolekcyjną stały się naszym udziałem i pozwoliły każdemu z nas zastanowić się nad swoim życiem.

Zawierzamy w modlitwie Twoją kapłańską posługę. Życzymy, aby Pan Bóg udzielił Ci wszelkich łask, a Matka Boża niech otacza Cię nieustanną opieką.

Bóg zapłać za wszystko.

podziękowania od uczniów szkoły podstawowej

Drogi Księże Karolu.

Dziękujemy, że przez ostatnie dni prowadziłeś nas po adwentowych ścieżkach. Dziękujemy, że zwróciłeś uwagę, że czas rekolekcji to zanurzanie w chrześcijaństwo. Nie chcemy być jak puste butelki dryfujące po oceanie. Chcemy być napełnieni Duchem Świętym, chcemy żyć tu na ziemi jak w przedsionku nieba. Nie zawsze jednak się nam to udaje. Wielu z nas błądzi, zamyka się na Słowo Boże, myśląc, że to nuda, nuda, nuda… Te okulary zaklejone błotem nie pozwalają nam widzieć piękna i dobra wokół. Dziękujemy, że otwierałeś nasze oczy, dotykałeś sumień. I dziękujemy za wczorajszą lekcję chemii, wiemy, że niektórzy próbowali doświadczyć jak działa amylaza ślinowa na chleb…

Mamy nadzieję, że zasiane przez Ciebie słowo wyda owoce w naszym życiu…

Na czas nadchodzących świąt życzymy spotkania z Miłością Bożą, która przychodzi do nas jako bezbronne małe dziecię. Niech to będzie czas radości i pokoju. I proszę dobrze wspominać dzieci i młodzież z Sawina.

Szczęść Boże!