Urodziny ks. Marcina

Dziś podczas wieczornej mszy św. szczególnie modliliśmy się za ks. Marcina, który już za kilka dni będzie obchodził swoje kolejne urodziny.

Życzymy Ci, Księże Marcinie, aby każdy dzień Twojego życia był pełen radości, uśmiechu i spełnienia marzeń. Niech Twoje serce zawsze wypełnia miłość do Boga i do ludzi, a Twoja praca duszpasterska będzie owocna i przynosząca wiele dobrych owoców.
Życzymy Ci, abyś nadal pozostawał takim entuzjastycznym i pełnym pasji kapłanem, który swoim przykładem i słowami inspiruje nas do lepszego życia, zgodnego z naukami Kościoła. Niech Twoje kazania przemawiają do naszych serc, pomagając nam odkryć nowe perspektywy na życie i na naszą wiarę.
Niech zdrowie, siła i wytrwałość w pracy duszpasterskiej nigdy Cię nie opuszczają. Niech Pan Bóg błogosławi Cię w każdym dniu Twojego życia i otacza Cię swoją opieką, dając Ci potrzebną siłę i odwagę do dalszej służby dla Niego i dla nas.
Życzymy Ci, Księże Marcinie, abyś wśród nas zawsze czuł się kochany, szanowany i doceniany za swoją pracę i zaangażowanie. Dziękujemy za to, że jesteś z nami i że dzielisz się swoimi talentami i wiedzą. Życzymy Ci, aby każdy dzień Twojego życia był pełen Bożego błogosławieństwa i nieustannej radości z pełnionej misji.