DZWUDZIESTA DRUGA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 3 września 2023

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Jutro w poniedziałek rozpoczyna się nowy rok szkolny i katechetyczny. Dzieci i młodzież, rodziców, nauczycieli i wychowawców zapraszamy na Msze Święte: w Sawinie o godz. 8.00, w Petryłowie o godz. 9.00 podczas których będziemy prosić o błogosławieństwo Boże na czas zdobywania wiedzy i kształtowania charakterów, na czas pogłębiania i umacniania wiary.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Msza Święta zbiorowa i nabożeństwo do Przemienienia Pańskiego oraz modlitwa o liczne i święte powołania kapłańskie o godz. 18.00.
  3. W piątek, 8 września, przypada jedno z najstarszych świąt maryjnych: Narodzenie Najświętszej Maryi Panny. W naszej polskiej tradycji znane jest jako święto Matki Bożej Siewnej. Msze Św. w Sawinie o godz. 9.00 i 18.00, w kaplicach: w Chutczu o godz. 10.30. w Petryłowie o godz. 16.00.
  4. Piesza pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Chełmskiej na uroczystości odpustowe wyruszy w piątek 8 września o godz. 5.30. Szczegółowy program uroczystości odpustowych w gablocie.
  5. Spotkanie z rodzicami i dziećmi przygotowującymi się do I Komunii Św. w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 12.00
  6. Kościół sprzątali P: Justyna Wilgocka, Zuzanna Kałużna, Joanna, Arkadiusz i Malwina Suchonos, za sprzątanie i kwiaty dziękujemy. Bóg zapłać.
  7. O sprzątanie kościoła prosimy kolejne rodziny z Malinówki.
  8. Dziękujemy za ofiary złożone dzisiaj na tacę, na potrzeby parafii of. złożyli: bezim. 50zł, bezim. 200zł z. Bóg zapłać.
  9. W minionym tygodniu odeszli do wieczności: +Adam Bartkiewicz 73,+ Henryk Tołyż l. 73, + Wiesław Jasiński l. 54. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…