TRZYDZIESTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 23 października 2022

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Dziś trzydziesta niedziela zwykła w roku liturgicznym. We wspólnocie Kościoła obchodzona jest jako Niedziela Misyjna, która rozpoczyna tydzień misyjny. Naszą modlitwą wspieramy dziś wszystkich misjonarzy duchownych i świeckich, wypraszamy im Bożą pomoc w trudzie głoszenia Ewangelii. Światowy Dzień Misyjny to także okazja do modlitwy o nowe powołania misyjne, aby nie zabrakło głosicieli Dobrej Nowiny.
  2. W piątek, 28 października, w kalendarzu liturgicznym przypada święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
  3. Trwa miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy do świątyni na nabożeństwo różańcowe w dni powszednie na godz. 17.30, w niedziele o godz. 16.30, Tych, którzy z różnych względów nie mogą przybyć na wspólną modlitwę, zachęcamy do odmawiania różańca w domu.
  4. Kartki wypominkowe i koperty są wyłożone na bocznym ołtarzu.
  5. Kościół sprzątali Państwo: Joanna, Jarosław i Michał Błaszczuk, za sprzątanie, dekorację i of. 50zł dziękujemy. Bóg zapłać. Panu Hubertowi Wicińskiemu dziękujemy za załadunek i wywiezienie liści. Panom Jarkowi Błaszczukowi i Darkowi Siwkowi dziękujemy za pomoc w załadunku liści. Bóg zapłać.
  6. O sprzątanie kościoła prosimy rodziny z ul. Kątek.
  7. Tygodniki N., G. N. i Mały G. N. są do nabycia w przedsionku kościoła, kalendarze w zakrystii.
  8. Dziękujemy za ofiary złożone dzisiaj na tacę, na potrzeby parafii ofiary złożyli: bezim. 200zł, rodzina Grzybów 100zł. Bóg zapłać.
  9. Wszystkim jubilatom i solenizantom najbliższego tygodnia życzymy obfitości Bożych darów oraz szczególnej opieki Matki Zbawiciela.