DRUGA NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM 2 stycznia 2022

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 1. Trwamy w radości z narodzin Chrystusa, obchodząc drugą niedzielę po Narodzeniu Pańskim. Modlimy się dzisiaj, aby Bóg napełnił cały świat swoją chwałą i ukazał się wszystkim narodom (kolekta mszalna).
 2. W czwartek, 6 stycznia, przypada uroczystość Objawienia Pańskiego, popularnie zwana świętem Trzech Króli. Msze Święte z obrzędem błogosławieństwa kredy i kadzidła będą sprawowane według porządku niedzielnego. Taca w tym dniu na cele misyjne.
 3. Czwartek, 6 stycznia, jest jednocześnie pierwszym czwartkiem miesiąca. Niech nie zabraknie modlitwy za kapłanów oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne, szczególnie do pracy w krajach misyjnych.
 4. Msze Św. w pierwszy piątek miesiąca o godz. 7.30 i 17.00.
 5. W najbliższą niedzielę, 9 stycznia, przypada święto Chrztu Pańskiego, które kończy liturgiczny okres Narodzenia Pańskiego.
 6. Zmiana tajemnic różańcowych dzisiaj po sumie.
 7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i ofiarę na kościół. Bóg zapłać.
 8. O sprzątanie kościoła w środę i w sobotę prosimy kolejne rodziny z ul. Wygon.
 9. Dziękujemy za ofiary składane dzisiaj na tacę na rzecz MSD w Lublinie i na potrzeby parafii. Bóg zapłać.
 10. Trwa wizyta duszpasterska, zwaną kolędą. Dziękujemy wszystkim za serdeczne przyjęcie, za wspólną modlitwę, za wszystkie rozmowy i cenne sugestie Wizyta duszpasterska odbywa się podobnie jak w ubiegłym roku z zachowaniem reżimu sanitarnego. Można przyjmować kapłana w domu, przed domem oraz będą Msze Św. i błogosławieństwo kolędowe rodzin z bloków. Możliwa jest kolęda w blokach na indywidualne zaproszenie.
 • Poniedziałek – od godz. 9.00 2 ks.- Niwa i Kozia Góra.
 • Wtorek – od godz. 14.00 2 ks. – ul. Brzezina, Lubelska i Koziogórska,
 • Środa – od godz. 9.00 2 ks. – Malinówka, od godz. 14.00 2 ks. ul. Kątek i Ogrodowa, Rynek. Msza Św. z błogosławieństwem kolędowym rodzin z bloków Nowoprojektowana 1A i 1B o godz. 17.30.
 • Czwartek – od godz. 14.00 2 ks. – Osowiec i ul. Wspólna
 • Piątek – od godz. 14.00 2ks. – ul. Brzeska i Zielona
 • Sobota – od godz. 9.00 2ks. – ul. Chełmska, Objazdowa, Topolowa. Msza Św. z błogosławieństwem kolędowym rodzin z bloków: Nowoprojektowana 1C, ul. Chełmska i ul. Stodoły o godz. 17.30.

Plan wizyty kolędowej jest dostępny na tablicy ogłoszeń oraz na stronie internetowej naszej parafii.

 1. W minionym tygodniu odeszli do wieczności: Paulina Skimina l.95, Tadeusz Jakimcio l. 78, Edward Dyczkowski l. 88, Marian Suchań l. 79, jego pogrzeb w piątek o godz. 11.00, polećmy ich Miłosiernemu Panu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie…
 2. Wszystkim solenizantom i jubilatom składamy najlepsze życzenia, radości w podejmowaniu codziennych zmagań, Bożej mocy w trudnych doświadczeniach i odwagi w dawaniu chrześcijańskiego świadectwa.