SZÓSTA NIEDZIELA WIELKANOCY 9 maja 2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 1. Świętowanie niedzieli to świętowanie obecności Jezusa Zmartwychwstałego wśród nas. Oddał życie, aby nas zbawić, abyśmy mieli życie. Jego ofiara wymaga naszej odpowiedzi, dlatego zachęcajmy się nawzajem do autentycznego życia wiarą na co dzień. Tak żyły pierwsze wspólnoty. Trwajmy w radości Wielkiej Nocy. Dzisiaj zbiorka ofiar do puszek na Wakacyjne Dzieło Pomocy ”Nadzieja Radości”.
 2. Przez cały maj codziennie nabożeństwo majowe w dni powszednie o godz. 18.30, w niedziele o godz. 16.30. Zapraszamy.
 3. W najbliższy czwartek, 13 maja, wspomnienie Matki Bożej Fatimskiej i kolejna rocznica zamachu na Jana Pawła II w 1981 r. Nabożeństwo fatimskie (pierwsze w tym roku) o godz. 19.00. Na nabożeństwo zabierzmy ze sobą świece.
 4. Odpust ku czci św. Izydora w kaplicy w Chutczu w przyszłą niedzielę, Suma odpustowa i poświęcenie pól o godz. 14.00. Poświęcenie pól w poszczególnych miejscowościach po ustaleniu terminu z radnymi.
 5. Za sprzątanie i dekorację kościoła dziękujemy opiekunom i wychowawcom dzieci które dzisiaj przystąpią do I Komunii Świętej.
 6. O sprzątanie kościoła prosimy rodziny z ul. Objazdowej.
 7. Dziękujemy za ofiary składane dzisiaj na tacę. i of. bezim. 100zł na potrzeby parafii. Bóg zapłać.
 8. Tygodniki N. i G.N. są do nabycia w przedsionku kościoła.
 9. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień
 10. W tym tygodniu patronuje nam:
  • w piątek 14 maja – św. Maciej, apostoł, wybrany przez apostołów do ich grona, zajął miejsce Judasza.
 11. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: +Wiktor Krawczuk l. 85, +Ryszard Ogrodnik l. 42, +Marek Kapczyński l. 73 jego pogrzeb jutro o godz. 14.00.Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…