CZWARTA NIEDZIELA WIELKANOCY 25 kwietnia 2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 1. Przeżywamy dziś Niedzielę Dobrego Pasterza, która rozpoczyna kwartalne dni modlitw o powołania do służby w Kościele. Nasz Pan, Jezus Chrystus, nazywa siebie dobrym pasterzem, który zna swoje owce po imieniu i oddaje za nie życie. Potrzebujemy wciąż nowych ludzi, którzy tak jak Chrystus podejmą w Kościele służbę głoszenia słowa i sprawowania sakramentów. Przed błogosławieństwem i w ciągu całego tygodnia zapraszamy do wspólnej modlitwy w tej intencji.
 2. W najbliższą sobotę rozpocznie się maj, miesiąc poświęcony szczególnej czci Matki Bożej. Każdego dnia zapraszamy na nabożeństwa majowe w dni powszednie o godz. 18.30, w niedziele i święta o godz. 16.30. W pierwszą sobotę miesiąca okazja do spowiedzi i Komunii Świętej wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi wszelkie grzechy i znieważenia, Msza Św. o godz. 17.30.
 3. Zmiana tajemnic różańcowych w przyszłą niedzielę po sumie.
 4. Dziękujemy za sprzątanie kościół i of. 20zł dziękujemy. Bóg zapłać.
 5. O sprzątanie kościoła prosimy kolejne rodziny z ul. Chełmskiej lub Topolowej.
 6. Dziękujemy za ofiary składane dzisiaj na tacę., na potrzeby parafii of. złożyli bezim. 1000zł, bezim. 50zł. Bóg zapłać.
 7. Tygodniki N. , G.N. i Mały G.N. są do nabycia w przedsionku kościoła.
 8. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.
 9. W tym tygodniu patronuje nam:
  • w czwartek 29 kwietnia – św. Katarzyna Sieneńska (1347-1380), dziewica i doktor Kościoła, patronka Europy.