Transmisje Mszy Świętych w Sawinie

Od dnia 25 marca br. w każdej Mszy Świętej lub w innych celebracjach może uczestniczyć maksymalnie do 5 osób, nie licząc osób sprawujących posługę, zatem znacząco została ograniczona możliwość uczestnictwa wiernych w celebracji sakramentów. Zapraszamy więc do uczestniczenia w modlitwie poprzez środki masowego przekazu Internet:

Dochodzą do nas informacje, iż nasi parafianie, pomimo oglądania transmisji TV, chcieliby mieć więź z lokalnym kościołem. W związku z tym wczoraj, w Uroczystość Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny, przeprowadziliśmy pierwszą transmisję Mszy Świętej z naszego kościoła.

 

Planujemy kontynuować dalsze transmisje, plan na najbliższy okres jest następujący:

  • piątek, 27 marca – transmisja Mszy Św. oraz Drogi Krzyżowej – od godz. 17:30,
  • niedziela, 29 marca – transmisja Mszy Św. – godz. 12:00.

Transmisje będą publikowane bezpośrednio na naszym kanale w serwisie YouTube, dlatego już dziś bardzo prosimy o powiadomienie o tym swoich najbliższych. Zachęcamy do subskrybowania kanału – subskrybenci mogą otrzymywać bezpośrednie powiadomienia o planowanej transmisji. Link do kanału znajduje się także w stopce strony.

Jeżeli nie będzie problemów technicznych, planujemy prowadzić transmisje Mszy Świętych w niedziele oraz w inne uroczystości. Prosimy o wyrozumiałość, jeżeli wystąpią jakieś problemy – jest to dla nas nowe doświadczenie, uczymy się. Wszelkie informacje będziemy zamieszczać na naszej stronie.