BOŻE NARODZENIE 25 grudnia 2020

  1. Czas Bożego Narodzenia przypomina nam, że na świecie jest miłość, która wszystko znosi, wszystko przetrzyma i nigdy nie ustaje. Jest na wyciągnięcie naszych rąk jako nadzieja każdego z nas i całego świata. Bóg pragnie, abyśmy przyjęli Go do serca, do swojego domu, do swojego życia. Przyjęli i zatroszczyli się o Niego. Dlatego przychodzi na świat jako Dziecię.
  2. Jutro święto św. Szczepana, pierwszego męczennika. Msze Święte z poświęceniem owsa w kaplicach według porządku niedzielnego, w kościele o godz. 8.00, 10.30, 12.00 i 17.00 Taca zostanie przeznaczona na KUL.
  3. W niedzielę święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa, Msze Św. w kościele o godz. 8.00, 10.30, 12.00 i 17.00. Tego dnia otoczmy modlitwą wszystkie rodziny parafii. Prośmy Boga o łaski dla nich na każdy dzień. Szczególnie módlmy się za te, które przeżywają trudny czas.
  4. Pragnę bardzo serdecznie podziękować mieszkańcom ul. Brzeskiej i wszystkim, którzy trudzili się nad świątecznym wystrojem naszej świątyni i kaplic. Bóg zapłać Po Mszy Świętej przejdziemy do drzwi kościoła, żeby się z wami, drodzy, przełamać opłatkiem i złożyć wam życzenia świąteczne.