DWUDZIESTA DZIEWIĄTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 20 października 2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. „Czy Syn Człowieczy znajdzie wiarę na ziemi, gdy przyjdzie?” – pytanie wybrzmiewające w dzisiejszą niedzielę może znaleźć wiele odpowiedzi. Ostatecznie sprowadza się jednak do pytania o naszą duchową kondycję. Podejmujmy nieustannie trud gotowości na spotkanie z Panem.
  1. Rozpoczęliśmy dzisiaj w Kościele Tydzień Misyjny. Wpisuje się on w trwający w Kościele nadzwyczajny miesiąc misyjny. Dla całego Kościoła ma to być czas zdecydowanego ożywienia naszego zapału do tego, by dzielić się wiarą i Chrystusem. To miesiąc misyjnego nawrócenia Kościoła. Niech więc intencje misyjne będą obecne w naszej modlitwie wspólnej i osobistej. Zbiórka ofiar do puszek na Papieskie Dzieła Dziecięctwa Misyjnego” dzisiaj po Mszach Św. Bóg zapłać za złożone dzisiaj ofiary na potrzeby misji.
  1. We wtorek liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II.
  1. W przyszłą niedzielę gościem w naszej parafii będzie Ks. Witalis Myszona z parafii Lelczyce na Białorusi, który wygłosi kazania a po Mszach Św. będzie zbierał ofiary do puszki na budowę kościoła.
  1. Zbliża się czas listopadowej modlitwy za zmarłych. Wychodząc ze świątyni, prosimy o zabranie kart wypominkowych.
  1. Polecamy lekturę prasy katolickiej. W tym tygodniu do nabycia N. i G.N..
  1. Kościół sprzątały dwie rodziny z Bachusa, za sprzątanie, ofiarowane kwiaty, grabienie i wywiezienie liści dziękujemy. Bóg zapłać.
  1. O sprzątanie kościoła prosimy kolejne rodziny z ul. Stodoły.
  1. Serdeczna życzenia kierujemy pod adresem jubilatów i solenizantów nowego tygodnia.

W TYM TYGODNIU PATRONUJE NAM:

  • 22 X – św. Jan Paweł II (1920-2005), Polak, jeden z największych papieży naszych czasów.