TRZECIA NIEDZIELA WIELKANOCY                                               15 kwietnia 2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Zmartwychwstały Jezus ukazał się przestraszonym, uciekającym z Jerozolimy uczniom, którzy nie potrafili Go rozpoznać. Poznali Go dopiero, gdy pisma im wyjaśniał i łamał dla nich chleb.

  1. Dzisiaj i przez cały tydzień chcemy pochylać się nad Pismem Świętym. W Tygodniu Biblijnym zachęcamy przede wszystkim do osobistej lektury słowa Bożego.

  1. Za tydzień, w Niedzielę Dobrego Pasterza, będziemy modlić się o nowe powołania do służby w Kościele: kapłańskie, zakonne i misyjne. Taca na rzecz MSD w Lublinie.

  1. Tygodniki N. i G.N. są do nabycia w zakrystii.

  1. Kościół sprzątali P.: Antonina Szczablewska, Janina Śniegucka, Teresa i Krzysztof Błaszczuk, Bernadeta Misiura za sprzątanie i of. 40zł dziękujemy. Bóg zapłać.

  1. O sprzątanie kościoła prosimy kolejne rodziny z Koziej Góry.

  1. Dziękujemy za ofiary złożone dzisiaj na tacę. Bóg zapłać.

  1. ZAPOWIEDZI: Tomasz Czesław Walczuk kaw. z Białopola par. MB Częstochowskiej w Białopolu i Ewelina Marta Mikitiuk panna z Serniaw par. tut. zap. – II.

Radosław Konrad Aleksandrowicz-Weremko cyw. zw. z Sawina i Aldona Katarzyna Aleksandrowicz-Weremko cyw. zw. z Sawina oboje par. tut. zap. – II.

Piotr Kacper Kopniak kaw. z Chełma par. Chrystusa Odkupiciela w Chełmie i Joanna Katarzyna Łolik panna z Sawina par. tut. zap. – II.

Emil Szymański kaw. z Gdoli   par. św. Stanisława w Rudzie Hucie i Monika Misiura panna   z Koziej Góry par tut. zap. – II.

  1. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb +Władysława Borowskiego l. 54, mieszkał przy ul. Łącznej. Pomódlmy się w jego intencji. Wieczny odpoczynek…

  1. Niech Zmartwychwstały oświeca swoim słowem każdy dzień życia solenizantów i jubilatów rozpoczynającego się tygodnia.