PONIEDZIAŁEK W OKTAWIE WIELKANOCY 2 kwietnia 2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Dzisiaj i przez cały tydzień oktawy Wielkanocy Kościół świętuje największe i podstawowe prawdy naszej chrześcijańskiej wiary. Włączmy się także całym sercem w przeżywanie wielkanocnej radości.

  1. Dzisiaj przypada 13. rocznica przejścia do domu Ojca papieża Polaka św. Jana Pawła II. Dziękujmy Bogu za jego życie i dzieło. Módlmy się za jego wstawiennictwem w intencjach Ojca Świętego i całego Kościoła.

  1. W czwartek 5 kwietnia przypada 1 rocznica śmierci ks. Edwarda Seredy. Msza Św. w jego intencji o godz. 17.30, następnie koronka do Miłosierdzia Bożego, a o godz. 18.00 Msza Św. zbiorowa i nabożeństwo do Przemienienia Pańskiego.

  1. Tygodniki N. i G.N., Mały G.N. są do nabycia w zakrystii.

  1. Kościół sprzątali P.: Monika i Kamil Misiura, Jadwiga Hanczaruk, DominikaGrzeszczuk, za sprzątanie i of. dziękujemy. Bóg zapłać.

  1. O sprzątanie kościoła prosimy kolejne rodziny z Koziej Góry.

7.. Dziękujemy za ofiary złożone dzisiaj na tacę.  Na kwiaty do „grobu Pańskiego” of. złożyli: Bogusław Siwczyk, Bogumiła Bartoszuk, Katarzyna Szczablewska-Siwek, Maria Piech, Maria Suchoń, na kostkę Maria Piech, na potrzeby parafii bezim.  Bóg zapłać.