PIĄTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU                                                       4 lutego 2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

 1. Pan Jezus przyszedł dzisiaj do nas, tak jak do domu Szymona i Andrzeja, z darem uzdrowienia i duchowego uwolnienia. On wciąż szuka tych, którzy potrzebują Jego pomocy. Bądźmy Mu za to wdzięczni.

 

 1. Zmiana tajemnic różańcowych dzisiaj po sumie.

 

 1. W przyszłą niedzielę przypada wspomnienie Matki Bożej z Lourdes, obchodzone jako Światowy Dzień Chorego.

 

 1. Tygodniki N. i G.N. są do nabycia w zakrystii.

 

 1. Kościół sprzątali P.: Maryla i Milena Kulawczuk, Krzysztof Głowacz, Anna i Grzegorz Świca, Maria Borkowska, za sprzątanie i kwiaty dziękujemy. Bóg zapłać.

 

 1. O sprzątanie kościoła prosimy kolejne rodziny z ul. Chuteckiej.

 

 1. Dziękujemy za ofiary złożone dzisiaj na tacę. Na organy of. złożyli P. : Sylwia  i Paweł Sołoducha , na ogrzewanie kościoła bezim., wierni parafii Bukowa Wielka na wywóz śmieci z cmentarza. Bóg zapłać. Dziękujemy  też mieszkańcom Malinówki i ul. Zastawie za rozbiórkę i sprzątnięcie dekoracji bożonarodzeniowej. Bóg zapłać.

 

 1. Solenizantom i jubilatom życzymy wielu łask Bożych, a szczególnie zdrowia duszy i ciała.

 

 1. W minionym tygodniu odeszły do wieczności: + Irena Bartosz l. 81 z Sawina i Wiktoria Śliwińska l. 86 z Czułczyc. Pomódlmy się w ich intencji, wieczny odpoczynek…

 

W tym tygodniu patronują nam:

 • 5 II – św. Agata (ok. 235-251), dziewica i męczennica z Katanii na Sycylii, patronka kobiet karmiących i w chorobach piersi.
 • 6 II – św. Paweł Miki (1565-1597) i 25 Towarzyszy, pierwsi męczennicy na Dalekim Wschodzie, ukrzyżowani w Nagasaki w Japonii.
 • 10 II – św. Scholastyka (zm. 547 r.), rodzona siostra i naśladowczyni św. Benedykta, założycielka żeńskich klasztorów benedyktyńskich.