Ogłoszenia 6.04.2015

PONIEDZIAŁEK W OKTAWIE WIELKANOCY                                    6 kwietnia 2015

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

1. Dziś  poniedziałek w oktawie Wielkanocy, uroczyście obchodzony w Polsce zarówno w świątyniach, jak i w naszych domach rodzinnych. Ufamy, że spotkanie z Chrystusem Zmartwychwstałym przyczyni się do pogłębienia naszej więzi z Bogiem i członkami rodziny, w tym także z chorymi i osobami w podeszłym wieku. Nowenna do Miłosierdzia Bożego 16.40.

 

2. Dziękujemy parafianom i gościom za ofiary złożone dziś na tacę na potrzeby KUL. Równocześnie zachęcamy do modlitwy w intencji tego Uniwersytetu i wszystkich uczelni katolickich w Polsce.

 

3. Zachęcamy także do modlitwy za naszych bliskich zmarłych, którzy oczekują chwały zmartwychwstania.

 

4. Za sprzątanie Kościoła na święta dziękujemy P.:  Marii Śliwińskiej, Danucie i Kamilowi Zagajewskim.

5. O sprzątanie k-ła prosimy kolejne rodziny z ul. Laski.

6. Zapowiedzi: Przemysław Koralewski kaw. z Chełma par. Przenajświętszej Trójcy i Justyna Fałczyńska panna z Sawina par.tut. zap.- II

7. W tym miesiącu zaplanowaliśmy wyposażyć nasz kościół w obraz św. Jana Pawła II. Osoby , które odczuwają potrzebę wdzięczności wobec wspaniałej postaci naszego św. Papieża albo chcą przyczynić się do zachowania pamięci, a przede wszystkim do modlitwy za jego wstawiennictwem mogą złożyć ofiarę do puszki na ten cel dzisiaj po Mszach św.

 

 

Niech Chrystus Zmartwychwstały pomaga nam zwyciężać zło w sobie i w otaczającym nas świecie. Na radosne świętowanie zmartwychwstania Chrystusa i Jego zwycięstwa nad złem przyjmijcie błogosławieństwo.