Ogłoszenia 21.03.2015

CZWARTA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU                                    15 marca 2015

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

1. Dziś – czwarta niedziela Wielkiego Postu, nazywana niedzielą radości, od pierwszych słów antyfony mszalnej na wejście: „Raduj się, Jerozolimo”. Powodem tej radości wyrażonej we wspomnianych wyżej słowach, a także w różowym kolorze szat liturgicznych,  jest zbawienie w Chrystusie. Uczyńmy wszystko aby z niego w pełni skorzystać.

 

2. W czwartek przypada uroczystość św. Józefa, oblubieńca Najświętszej Maryi Panny, patrona i opiekuna Kościoła, patrona ojców, a także wielu z nas noszących jego imię od chrztu i bierzmowania. Msze Święte w naszym kościele o godz. 7,30 i 17.00. Na Mszę Świętą o godz. 17.00 serdecznie zapraszamy ojców naszej parafii a także wszystkich solenizantów     i solenizantki.

 

 

3. Droga Krzyżowa ulicami: Kościelną, Rynek, Brzeską, Wygon zakończenie na cmentarzu  w przyszłą niedzielę 22III o godz. 15.00. Początek w kościele. Prowadzi Rada Duszpasterska.

 

4. Taca w przyszłą niedzielę przeznaczona jest na rzecz MSD w Lublinie

 

5. Na kwiaty do grobu Pańskiego of. złożyli:

 

 

 

6. Za sprzątanie k-ła dziękujemy paniom: Grażynie Seredowskiej, Krystynie Jaglewicz           i Mariannie Bisko.

 

7. O sprzątanie k-ła prosimy rodziny z ul. Krótkiej.

 

8. Dziękujemy za ofiary złożone dzisiaj na tacę.

 

9. Zapowiedzi: Marcin Dariusz Kość kaw. z Sawina par. tut. i Katarzyna Nafalska panna z Chełma par. Miłosierdzia Bożego w Chełmie zap. – I

 

 

10. W minionym tygodniu odeszli do wieczności: + Marianna Bulicz i Jan Krzysztof Błaszczuk. Polećmy ich miłosierdziu Bożemu: „Wieczny odpoczynek…”.